top of page
Bon Turystyczny.webp

BĄDZ MOIM GOŚCIEM

Agroturystyka B. J. Radomscy
Wita na wyspie Wolin

Zatrzymaj się w pięknym domu nie daleko Międzyzdroje  tuż nad wodą, w pobliżu wielu dobrych kawiarni i restauracji. Ciesz się i odpoczywaj u nas przy zimnym piwie!

Dom w sercu wyspy Wolin nad rzeką Dziwną.

wjazd.jpg

Witamy Państwa Serdecznie !!!

Proponujemy wypoczynek na największej polskiej wyspie - Wyspie Wolin. Nasze Eko-Agroturystyczne gospodarstwo położone jest we wsi Darzowice, 4 km od miasta Wolina. Od brzegów Morza Bałtyckiego dzieli nas tylko 15 km, a wieś położona jest przy trasie Wolin-Międzywodzie. Darzowice leżą nad rzeką Dziwną przechodzącą w wody Zalewu Kamieńskiego. Urocza wioska, wspaniałe miejsce dla wyciszenia i ukojenia zarówno duszy jak i ciała. Nasza miejscowość różni się od małych miasteczek czy dużych podmiejskich wsi. To tylko 8 gospodarstw, a specyfika regionu powoduje, że u nas klimat czasu zatrzymał się w latach 70-tych, chociaż wszystko jest w sklepach. W progach naszego gospodarstwa przeżyją Państwo chwile spędzone na prawdziwym odpoczynku, do których nieraz wrócicie pamięcią! 

miedzyzdroje-atrakcje-turystyczne-miasta-gwiazd-co-warto-zobaczyc.jpg

Lokalizacja

Dogodnie usytuowany dom 15 km do plaży Morza Bałtyckiego w Międzywodziu, 5 km do Zalewu Szczecińskiego w Wolinie oraz 100 m od rzeki Dziwnej w Darzowicach. Nasze mieszkania zachwycą Cię urokiem i spokojem Darzowic! Zjedz obiad w jednej z wielu  restauracji w naszej okolicy, delektuj się świeżo złowionymi rybami z Morza i wielu straganów wzdłuż plaży..

2021-06-06.jpg

O Beacie i Jacku.

Cześć,

Mam na imię Beata wraz z mężem Jackiem prowadzimy ekologiczne gospodarstwo rolne. Nasza Agroturystyka, proponuje noclegi w wygodnych mieszkaniach. 

                 RECENZJE OD NASZYCH GOŚCI               

Viktoria napisała w sierpniu 2021

"Bardzo dziękujemy za możliwość spędzenia urlopu w tak fajnym i uroczym miejscu. Przestronnie, bardzo czysto . Właściciele przesympatyczni , w każdej chwili służyli pomocą. Ciche miejsce na uboczu a jendocześnie wszędzie blisko nad morze, nad rzeke i jeziora. POLECAM"

Jana napisała w Lipcu 2021

"Beata i Jacek to bardzo nieskomplikowani i sympatyczni gospodarze. Niczego nie brakowało, mieszkanie i posesja są piękne, a wiejski spokój zachęca do wypoczynku. Wolin ma też wspaniały krajobraz i jest tam wiele do odkrycia. Mieliśmy wspaniały tydzień i w każdej chwili wrócimy. Wielkie dzięki za to!!!"

Franziska napisała w pażdzierniku 2021

"Dom Beaty jest cudowny. Mieszkaliśmy w mieszkaniu na poddaszu. Było tam bardzo wygodnie i przestronnie. Beata jest bardzo dobrym gospodarzem. Szybko załatwia wszystkie sprawy. Możemy polecić dom."

bottom of page